Producenci

Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:81 751-98-70

Skontaktuj się z naszą infolinią
444444444444444444

Regulamin sklepu

Sklep internetowy www.agro-ogrod.eu prowadzony jest przez firmę  "Agro-ogród" Andrzej Styżej, Dominów 161, 20-388 Lublin, nip: 946-166-29-33.

1. Sklep internetowy www.agro-ogrod.eu prowadzi sprzedaż za pośrednictwem własnej strony internetowej, serwisu allegro.pl a także poprzez e-mail oraz drogę telefoniczną.


2. Do realizacji zamówienia niezbędne jest podanie następujących informacji osobowych: imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miejscowość oraz województwo a także danych kontaktowych: adresu e-mail oraz numeru telefonu, w celu weryfikacji zamówienia. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

3. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT, do każdego zamówienia dołączony jest paragon.


4. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

5. Przyjęcia zamówienia do realizacji następuje z chwilą otrzymania przez Klienta wiadomości  e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Klientem a Sprzedającym.

6. Przyjęcie zamówienia do realizacji może nastąpić także drogą telefoniczną. Sklep "Agro-ogród" zastrzega sobie prawo do odrzucenia zrealizowania zamówienia jeśli nie będzie ono mogło być zweryfikowane w przeciągu 3 dni roboczych.

7. Zamówienia są przyjmowane 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień następuje w godzinach otwarcia sklepu od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.

8. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem dostępności towaru w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku braku części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

9. Przy każdym towarze podany jest czas wysyłki. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych produktów ze sklepu. Uwzględnia tylko dni robocze. Należy do niego doliczyć czas dostawy, który wynosi:

- w przypadku firmy kurierskiej DPD: 1-2 dni roboczych (w godzinach pracy)

10. Koszty wysyłki to (paczka do 30 kg):

19 zł - przy płatności z góry – opcja kurier
25 zł - przy płatności za pobraniem – opcja kurier

Koszt transportu może ulec zmianie w zalezności od wagi produktu.

11. Oferujemy następujące sposoby płatności:

- przy odbiorze u kuriera
- przelewem bankowym/pocztowym na nasze konto
- przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu

12. W przypadku zamówienia przekraczającego kwotę 2000 zł sklep "Agro-ogród" zastrzega sobie prawo do ograniczenia możliwości zapłaty za zamówienie jedynie poprzez przedpłatę na konto całości lub części kwoty zamówienia.

13. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 r. " O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

14. Zwrot bez zadawania pytań jest możliwy, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim potwierdzeniem oraz informacją o numerze konta na jakie należy przelać zwracane pieniądze. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

15. Zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się z obsługą sklepu.


Promocje

Aktualnie brak promocji