Producenci

Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:81 751-98-70 lub 603 662 054

Skontaktuj się z naszą infolinią
444444444444444444

HECHT 9254 - dmuchawa/ odkurzacz spalinowy

HECHT 9254 to kompaktowy odkurzacz spalinowy z możliwością szybkiego przekształcenia w mocną dmuchawę. Jest napędzany dwusuwowym silnikiem spalinowym 25,4 cm3 o mocy 1 KM. Przy maksymalnej prędkości silnika 7500 obr / min, objętość przenoszonego powietrza wynosi do 0,2 m3 / s przy prędkości 41 m / s. Waga netto maszyny wynosi tylko 5,8 kg. 

Więcej szczegółów

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

399,00 zł

4 Inne produkty w tej samej kategorii:

   -Bardzo prosta i szybka transformacja do odkurzacza lub dmuchawy
    -Pełna moc nadmuchu i wydajne odsysanie w porównaniu do maszyn kombinowanych, bez potrzeby konwersji
    -Metalowy nóż tnący z łatwym dostępem do czyszczenia
    -Bardzo niskie wibracje silnika
    -Doskonały współczynnik kruszenia (więcej materiału zmieści się w torbie)
    -Bardzo dobrze wyważone urządzenie podczas pracy jedną ręką
    -Pasek na ramię
    -Łatwa do opróżnienia torba z dużym otworem wylotowym wykonanym z wysokiej jakości materiału

HECHT 9254 to kompaktowy odkurzacz spalinowy z możliwością szybkiego przekształcenia w mocną dmuchawę. Jest napędzany dwusuwowym silnikiem spalinowym 25,4 cm3 o mocy 1 KM. Przy maksymalnej prędkości silnika 7500 obr / min, objętość przenoszonego powietrza wynosi do 0,2 m3 / s przy prędkości 41 m / s. Waga netto maszyny wynosi tylko 5,8 kg. Aby ułatwić rozruch, silnik jest wyposażony w ssanie, rozruch odbywa się za pomocą standardowego przewodu rozruchowego.

W trybie próżni liście są zasysane przez dużą dyszę do stalowych ostrzy mulczujących znajdujących się przed turbiną, co znacznie zmniejsza objętość zasysanego materiału. Przy dużych prędkościach liści są one układane na drobnej ściółce, która doskonale wypełnia 50-litrową obszerną torbę wykonaną z trwałego materiału. Torba jest wyposażona w pasek na ramię, który przenosi cały ciężar liści, dzięki czemu dłonie nie są stresowane w pracy. Połączenie worka z odkurzaczem rozwiązuje kolano, co umożliwia operatorowi względnie swobodny ruch. Kontrola gazu w odkurzaczu jest rozwiązana za pomocą spustu na głównym uchwycie, gdzie znajduje się również dźwignia zatrzymująca gaz. Pomaga to operatorowi wykonać pracę bez konieczności utrzymywania gazu.

Aby szybko przekształcić odkurzacz w mocną dmuchawę, wystarczy odłączyć dyszę ssącą i kolano z workiem na liście. Otwór za dyszą ssącą jest zamknięty dużą kratką ssącą, która dzięki swojej konstrukcji zapobiega zasysaniu odzieży, a tym samym zwiększa wydajność dmuchania. Zamiast zagięcia wydechu do worka zamontowana jest dysza wydmuchowa ze specjalnie ukształtowanym ujściem. Tryb dmuchawy pozwala szybko zbierać liście z dużych powierzchni na stos. Dmuchawa umożliwia wydmuchiwanie kurzu i brudu z chodników, słabo dostępnych miejsc, a zimą z łatwością poradzi sobie ze świeżo opadłym śniegiem. Podczas pracy z dmuchawą należy pamiętać, że strumień szybkiego powietrza może wyrzucać niektóre obiekty z dużą prędkością, dlatego należy zachować ostrożność. Ważne jest, aby upewnić się, że w pobliżu nie ma innych osób, i używać środków pomocniczych, takich jak okulary ochronne.