Producenci

Newsletter

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:81 751-98-70 lub 603 662 054

Skontaktuj się z naszą infolinią
444444444444444444

Kosiarka spalinowa Victus VSS 48 K50 (z napędem)

Stan: Wysyłka w 24 h.

1 dostępny

1 180,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

9 Inne produkty w tej samej kategorii:

Kosiarka spalinowa Victus VSS 48 K50 to profesjonalne urządzenie do pielęgnacji terenów zielonych o powierzchniach od 1400-1800m². Serce maszyny stanowi górnozaworowy 5-konny silnik Emak (produkcja włoska) z żeliwną tuleją. Takie rozwiązanie gwarantuje stałą niezawodność maszyny niezależnie od stopnia eksploatacji oraz znacznie zwiększoną żywotność silnika. Podwójny filtr powietrza stanowi dodatkową ochronę silnika przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami dochodzącymi z zewnątrz. 

Centralna regulacja wysokości koszenia w zakresie 25-75mm umożliwia dostosowanie kosiarki do preferencji użytkownika jak i wysokości trawy. Wszystkie koła modelu VSS 48 K50 osadzone są na łożyskach kulkowych co przekłada się na płynność jazdy urządzenia i swobodę posuwu maszyny. Duża szerokość koszenia wynosząca 46cm oraz pojemny 60-litrowy kosz zapewnią wiele godzin przyjemnej pracy w ogrodzie, bez konieczności częstego opróżniania kosiarki. 

Producent:

Victus

Moc:

5 KM

Silnik:

Emak 140 cm3 K600 OHV (górnozaworowy)

Szerokość koszenia:

460mm

Wysokość koszenia:

28-75mm

Regulacja wysokości koszenia:

każde koło osobno (grzebieniowe) - 4 stopnie

Obudowa:

metalowa

Koła:

łożyskowane 175mm przód / 175 mm tył

Kosz:

tworzywo 60 litrów

Pojemność zbiornika paliwa:

ok. 1 litr

Uchwyt:

Składany , manetka regulacji obrotów

Zalecana powierzchnia robocza:

Do 1700 m2

 

 

Waga netto:

30 kg

Waga brutto:

32 kg

Wymiary opakowania:

90 cm x 55 cm x 44 cm

Uwagi:

Kosiarka nie jest zalana olejem.

Pierwszą wymianę oleju należy przeprowadzić po 5 godzinach pracy , kolejne po 20-25 godzin

Silnik EMAK
Dlaczego silniki EMAK są wyjątkowe:

> Silnik górno-zaworowy OHV (Over Head Valve) to mniejszy poziom wibracji i hałasu, jednocześnie przy lepszych osiągach i momencie obrotowym. Nawet 30% mniejsze spalanie w stosunku do silników z bocznymi zaworami.

> Automatyczny system dekompresyjny: to działające automatycznie zawory, które w momencie rozruchu łączą komorę spalania z atmosferą. Dekompresja zmniejsza ciśnienie sprężania, a co za tym idzie również siłę, z jaką operrator musi ciągnąć za linkę rozrusznika. Po uruchomieniu silnika wyłączenie dekompresora następuje automatycznie w wyniku zmiany ciśnienia w cylindrze.

> Podwójnie kulkowe łożyska wału korbowego: zdecydowanie obniżające tarcie w pracy korbowodu, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną żywotność i trwałość całego silnika. Konstrukcyjnie krótszy wał korbowy (jego część poza miską olejową) to mniejsze ryzyko uszkodzenia podczas uderzenia noża o ewentualnie napotkane kamienie.

> Żeliwna tuleja cylindra to następny, istotny krok, w kierunku zwiększenia żywotności silnika. Zastąpiono powszechnie stosowane w tej grupie silników aluminium trwalszym stopem żeliwa.


Promocje

Aktualnie brak promocji